Sipariş ve Teslimat

Siparişim darbeli / defolu çıktı, ne yapmalıyım?
Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise;

Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ürünü orijinal ambalajı bozulmadan ve yanında size gönderilen bütün belgelerle, KozmetikGuzellik.com'a geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürünü göndermeden önce sitemizde yer alan ürün iade formunu doldurup bize e-posta atmanız gerekmektedir.Ürün iadeniz onaylandıktan sonra gerekli işlem yapılacaktır.

Ürün teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde iade talebinizi yapmanız gerekmektedir.
Garanti Koşulları
KozmetikGuzellik.com'dan aldığınız her ürün, üretici veya distibütör firmanın garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve iade formu ile ürüne ve orjinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde tarafımıza iade ediniz. iadesi onaylandığında işlemleriniz en kısa sürede başlatılacaktır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Eğer iade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün KozmetikGuzellik.com'a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

KozmetikGuzellik.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.