Site Güvenliği

  • KozmetikGuzellik.com'un amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenilir bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır. KozmetikGuzellik.com, altyapısını en son teknoloji ile Türkiye'de bulunan sunucusunda yapılandırmıştır.
  • SSL protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir.
  • Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez. Kredi Kartı bilgileriniz güvenlik nedeni ile veri tabanımızda tutulmamaktadır.
  • Para transferi işlemleri Garanti Bankası, İş Bankası Vpos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır ve tüm önemli veriler SSL 3.0 ve 256 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır. KozmetikGuzellik.com yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez.
  • Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır.
  • SSL ve SET güvenlik protokelleri sayesinde KozmetikGuzellik.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır.

Hemen KozmetikGuzellik.com Üyesi Olmak için Tıklayın.